Klinika Jolly Med

INFORMACJA
Od 02 stycznia 2017 roku wszystkie świadczenia medyczne zostają przeniesione do nowej siedziby JOLLY MED przy ul. Waflowej 7a w Warszawie.

tel. 572 223 200
tel. 572 223 222
uwaga przed numerami telefonów nie dopisujemy numeru kierunkowego

Jak dojechać - samochodem
(jadąc ul. Drewny od strony Centrum należy skręcić w lewo (wydzielony pas do skrętu) na wysokości salonu samochodowego Audi i stacji benzynowej Shell; za stacją benzynową Shell skręcić w prawo ul. Waflowa, za 20 metrów w lewo, następnie po ok. 350 metrach po prawej stronie wjazd do PJ-MED (dawniej: JOLLY MED) - droga z kostki - bezpłatny parking dla naszych pacjentów bezpośrednio przy wejściu na teren szpitala.

Jak dojechać - komunikacją miejską
autobusy numer 139, 700, 710, 724, 742 (najbliżej szpitala jest przystanek WARSZAWSKA na wysokości sklepu „Piotr i Paweł”); jadąc ul. Drewny od strony Centrum wysiadamy na przystanku WARSZAWSKA, należy przejść przez przejście dla pieszych na drugą stronę ulicy i wrócić się wzdłuż ul. Drewny (chodnik i szerokie pobocze) pieszo ok. 5 minut. Można wysiąść na wcześniejszym przystanku WAFLOWA i również iść wzdłuż ul. Drewny lub ulicą Waflową (dłuższa droga, brak chodnika i wydzielonego pobocza wzdłuż ul. Waflowej).

Szpital ul. Wafolwa7a mieści się pomiędzy przystankami WAFLOWA i WARSZAWSKA po lewej stronie ulicy jadąc od strony Centrum Warszawy.

widok Szpitala przy ul. Waflowej 7a od strony ulicy Drewny