Czym zajmuje się klinika JOLLY MED w zakresie chirurgii estetycznej

Chirurgia estetyczna stanowi część chirurgii plastycznej obejmującą różnorodne operacje mające na celu zharmonizowanie wyglądu pacjentów z ich poczuciem piękna. Dotyczy to zarówno przywracania piękna noszącego znamiona upływu czasu jak i korygowania jego mankamentów będących wynikiem niedostatków natury bądź skutkiem chorób lub nieszczęśliwych wypadków. Pojmowanie zdrowia obejmuje poza sprawnym funkcjonowaniem narządów również i dobre samopoczucie, ściśle związane z akceptacją samego siebie, a więc także swojego odbicia w lustrze.

Potrzeba zachowania młodego wyglądu czy dostosowania go do poczucia własnej estetyki jest tak samo naturalna jak potrzeba zachowania sprawności fizycznej i zdrowia. Operacje z zakresu chirurgii estetycznej stanowią zatem część nowoczesnej medycyny służącej dobru człowieka.

Klinika Jolly Med wykonuje m.in. następujące operacje z zakresu chirurgii plastycznej: powiększenie ust i nieoperacyjne usuwanie zmarszczek, operacje typu Face Lift (podciąganie powłok twarzy), korekcja powiek, korekcja nosa,  plastyka uszu,  odsysanie tkanki tłuszczowej,  plastyka powłok brzusznych,  powiększenie piersi,  podniesienie i zmniejszenie piersi.

Dziś w dobie kultu piękna ludzkiego ciała potrzeba poprawy własnego wyglądu stała się nie tylko potrzebą nas samych, ale powoli staje się standardem w środowisku w którym żyjemy i pracujemy.
 
Apteka całodobowa